מוסיקה ~ Musique ~ Music

🇫🇷 Afin de traduire mon article dans votre langue, copiez le texte en hébreu, cliquez sur ce lien et collez le dans le Google traducteur qui s’ouvre ! 🇬🇧 To translate my article to your language, copy the Hebrew text, click on this link and paste it in the Google translator that opens !  

Michael à Modi’in, Israël 🇮🇱 ~ 🇮🇱 מיכאל במודיעיו, ישראל

שלום חברים,

יש לי מוסיקה יפה… יפה מאוד אפילו. הייתי צריך אותה בשביל הסטז’ים הטנטרה שלי בעבר. עם הזמן, סידרתי רק את הכל באופן אחר, לשימוש יותר אישי… ואם אני רוצה לעבור זמן נפלא, אני רק צריך לשים את העוזניות שלי והמוסיקה אקחה לי לקראת ארצות חלומות…

למרות זאת, אני לא מעזין את המוסיקה שלי לעיתים קרובות. בזמן רוב, כשיש לי את הברירה אני מעדיף את השקט. לעולם יש כבר הרבה צלילים מעניינים מכל מינה. אם אני מוסיף על גבי את המוסיקה, אני חי את זה כמו רעש.

מאז עשר שנים, אני משתמש בתוכנת מחשב מיוחד ללמצא כמעט כל יצירה מוזיקלית. כשאני שומע שיר יפה, אני משתמש בשאזאם כדי לדעת מי הזמר ומה הקותרת של השיר. אחר כך,מפטם לפעם, אני מחפש את כל הקותרים שאני מצאתי ומוסיף אותן לאוסף שלי.

לפני כמה שנים, היו לי יותר משלוש עשרה אלפ קטעי מוסיקה. יותר מדי בשבילי. בתקופה, הייתי צריך מוסיקה לכל מיני מצבים אפשרים במשך הסטז’ים שלי. שמרתי החלק היפה ביותר מהמוסיקה שלי ויש לי עכשיו רק אלף וחמש מאות יצירה מוזיקלית.

מאז כמה זמן, אני כבר לא יכול ללמוד בואפן רגיל וללמוד בעל פה מילים או פעלים בראש. הראש הקטן שלי מלא מדי. אני יכול ללמוד רק על ידי חזרה הרבה. האפליקציה דואולינגו הוא מושלם לזה… וגם השימוש בספרי התרגילים. 

אני יודע שלעיתים קרובות תלמידים משתמשים שירים כדי ללמוד עברית כמו טקסטים לתרגום. אני שונא לעשות את זה… זה מעייף ומשעמם לי, אפילו אם המורות מציעות לפעמים שירים באמת יפים. שמתי כבר כמה מהם על הבלוג הזה. אבל… אבל… לפני מספר ימים היה לי רעיון … אני מבין חלקים קטנים מהשירים שאני שומע… ואני צריך לשמוע השפה שלי עד כמה שניתן… אז, למה לא להשתמש את השירים בעברית לזה ? אבל רק לאזין, בלי העבודה של תרגום !

לאחר מכן, כאילו במקרה, אתמול הורדתי בטעות חמש מאות שירם עבריים עם תוכנת המחשב הקסמים שלי ! בלילה שעברה והבוקר עבדתי הרבה זמן על המחשב שלי כדי להיות מסוגלית להשתמש במוזיקה החדשה שלי בנכונה. עכשיו בכל פעם שאני אטייל בחוץ או שאני נח, אני אשים את האוזניות שלי ואאזין את השפה שלי באופן הכי נחמד… 

אני מאחל לנו יום נפלא אחר…

מיכאל ∞❤️∞ 

Votre commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s