קדימה ~ En avant ~ Forward

🇫🇷 Afin de traduire mon article dans votre langue, copiez le texte en hébreu, cliquez sur ce lien et collez le dans le Google traducteur qui s’ouvre ! 🇬🇧 To translate my article to your language, copy the Hebrew text, click on this link and paste it in the Google translator that opens !  

Michael à Modi’in, Israël 🇮🇱 ~ 🇮🇱 מיכאל במודיעיו, ישראל

שלום חברים, 

ביום חמשי שעבר נסעיתי ליפו. זה היה הטיול הראשון חוצ מהחדר שלי מאז הבידוד בגלל הנגיף. ביקרתי לפעם הראשונה המקום המקום שנולדתי. זה היה בית חולים צרפתי שנאפולאון בנה, בשם תהאלון. היום הוא בית המלון גדול בשם  The Jaffa.

הלכתי בשכונה וחיפשתי את המקום המדויק שי ראיתי העולם שלנו לפעם הראשונה. זה היה אי אפשרי להיקרב את הבית מלון כי היו בתים מסביב אותו. בסוף סוף ישבתי על ספסל מול הקפלה של בית החולים הישן.

הרגשתי מוזר… זה היה כמו שסיימתי את הלולאה הפיסי של החיים שלי. אחרי שישים ושלוש שנים הייתי בחזרה במקום ההתחלה…

אני חושב שזה היה סימן… משהו נגמר… אז משהו אחר יכול סוף סוף להתחיל…

בקבוצה הזום אתמול בלילה דיברנו, כרגיל, על ההקרנה של כל אחד. תודות לחברים שהיו שם הבנתי משהו חשוב… 

הזמן שאני הייתי צריך להמתין הוא עבר ! 

אפילו שאני לא מרגיש ממש מוכן, זה אני שחייב להתקדם עכשיו…בלי לחכות שמישהו בא לקחת יוזמה… אני חייב תעשה לי כנפות חזקות על ידי מכות אותמ ללא הפסקה. 

ואז, כמו במקרה, התחלתי לפני כמה ימים, באופן ספונתני, לשנות הארגון של הבלוג שלי, לכתוב מאמרים בעברית, ולהציע הרצאות… האנרגיה היה כבר פה כמו מבשר של מסרים אחרים יותר ברורים.

ואני מרגיש בברור משהו בתוך הגוף שלי. קשה לי להישאר בסבלנות. יש לי הרושם שהחיים שלי עומדים להשתנות לגמרי. אני שם לב שהסכל שלי מחפש בכל מקום. יותר מרגיל… יותר מאוד כרגיל. אני צריך לעשות מאמץ גדול להישאר רגוע. כשהלחץ חזק מדי… אני אוכל !

אני לא יודע מה יקרה. אני רק יודע שכשהרגע מגיע אני אצטרך את כל האומץ שלי לזרוק אותי לחוסר הביטחון הקסום של הלא נודע… אני רק שואל אותי אם המשך של החיים שלי יהיה בישראל, בהולנד, בצרפת או  במקום אחר… 

אני מאחל לנו עוד יום יוצא דופן ∞❤️∞ 

מיכאל

2 commentaires sur « קדימה ~ En avant ~ Forward »

  1. La chanson est magnifique. C’est drôle, les cygnes vont dans le même sens que les écritures. De droite à gauche ? L’image de l’Hôlel me fait penser au « 16 rue de la loi, Bruxelles ». Siège du Gouvernement Fédéral. Que tes pas soient guidés en chanson sur le même refrain. Quel refrain ?

    Aimé par 1 personne

Votre commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s